fbpx
Yönetim Kurulu
Anasayfa

Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Tuğrul Biren – Yönetim Kurulu Başkanı

1961 doğumlu olan Tuğrul Biren, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamladıktan sonra, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Radyodiagnostik Ana Bilim Dalında Doktor unvanını kazanmıştır.

Görev aldığı Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyodiagnostik Ana Bilim Dalında, sırasıyla Yardımcı Doçentlik (Dr. Öğr. Üyesi), Doçentlik ve Profesörlük unvanlarını elde etmiştir.

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’nü de yürütmüş olan Biren, yayımladığı çok sayıda bilimsel çalışma ile alanına önemli katkılarda bulunmuştur.

Hobileri arasında satranç, yelken, golf vb. bulunan Biren, iki çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir. Prof. Dr. Tuğrul Biren, İstanbul Kent Üniversitesi Rektör Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Biçer – Yönetim Kurulu Üyesi

1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1999-2006 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2001 yılında İngiltere Nottinghamshire Bassetlaw Hospital Psikiyatri Kliniğinde gözlemci hekim olarak çalıştı. 2007-2018 yılları arasında Academic Hospital bünyesinde 11 yıl boyunca psikiyatri hekimi olarak görev yaptıktan sonra 2018 yılı Temmuz ayından itibaren çalışmalarına Vizyon Psikiyatri & Psikoterapi Merkezi’nde devam etmektedir. Eş zamanlı olarak İstanbul Kent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde doktor öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki kız çocuğu annesi olan Biçer, meslek hayatı dışında, ailesiyle birlikte yurt içi ve yurt dışına seyahat edip farklı yerler görmeyi, öğrencilik yaşamında oynamaktan büyük zevk aldığı tenis sporunu artık seyirci olarak takip etmeyi, okuduğu kitaplardaki ve izlediği filmlerdeki karakterler hakkında analiz çalışmaları yapmayı hobi edinmektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Rahmi İncekara – Yönetim Kurulu Üyesi

Rahmi İNCEKARA 1987’de İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi İktisat Anabilim dalı Teorisi Bilim dalında mastırını 2013 yılında tamamladı. Aynı yıl, İstanbul Üniversitesi, İktisat Anabilim dalında doktora derecesine kabul edildi. İstanbul Üniversitesi İktisat Anabilim dalında eğitimine devam ederken, 2015 yılında Altınbaş Üniversitesi, Meslek yüksekokulu, Dış Ticaret Programında öğretim görevlisi olarak görev yaptı. Doktora tezinde, Doğalgazda Kartelleşme: Gaz İhraç Eden Ülkeler Forumu’nu (GECF) inceleyerek tamamlayıp; Gümrük Birlikleri, Uluslararası Ekonomik Örgütler, Türkiye’nin Avrasya ve Ön Asya ülkeleri ile ticarî ilişkileri, Doğu – Batı Ticaret Yollarının canlandırılması, Dünya Altın Piyasaları ve derinlikleri konuları üzerine çalıştı. Halihazırda, Ortadoğu’nun ekonomi-politiği, Çin’in enerji politikaları, Doğu Akdeniz’deki enerji denklemi ve Turizm’in ödemeler dengesi üzerindeki etkileri konuları üzerinde çalışmalar yapan Doktor Öğretim Üyesi Rahmi İNCEKARA, İstanbul Kent Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölüm başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Dr. Caner Yazıcıoğlu – Müdür

1989 İstanbul doğumlu olan Caner Yazıcıoğlu, ilk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamlamıştır. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (şimdiki adıyla Bülent Ecevit Üniversitesi) Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra, İnsan Kaynakları alanında yüksek lisansı tamamlamıştır. Kuşak farklılıkları üzerine araştırmalar yapan Yazıcıoğlu, Türkiye’deki Y Kuşağı akademisyenlerinin kariyer planlaması üzerine tezini yazmış ve çeşitli bilimsel çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Yazıcıoğlu, eğitim sektörünün çeşitli yapı ve konumlarında profesyonel deneyimler kazanmıştır. Çeşitli vakıf üniversitelerinin idari ve akademik birimlerde uzman, koordinatör, yüksekokul sekreteri ve fakülte sekreteri, Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili görevlerini yürüterek, 6 yılı aşan profesyonel üniversite tecrübesi edinmiştir.

Marmara Üniversitesi Kişilerarası İletişim A.B.D. Doktora Programına devam eden Yazıcıoğlu, İstanbul Kent Üniversitesi’nde, Kariyer ve Gelişim Merkezi Direktörü ve Yaşamboyu Eğitim Merkezi Müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

01. Deneyim

Hem sektörel hem akademik deneyimi olan eğitmenlerimiz ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için devamlı eğitimlerimizi güncel tutuyor ve yeni eğitimler tasarlıyoruz.

02. Profesyonellik

Sizlere eğitim kaydı ile başlayan eğitim eğitim sonrası değerlendirmeler ile birlikte profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

03. Garanti

Eğitimlerimiz sonucunda bilgi seviyenizin artmasını garanti ediyoruz ve bunu eğitim sonlarında yaptığımız sınav ve uygulamalar ile ispatlıyoruz.

04. Kalite

Eğitmenlerimizin ve eğitimlerimizin kalitesine güveniyor ve sizlere kalite bir eğitim hizmeti vereceğimizi biliyoruz.