logo

İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Katılımcı kaydını iptal etmek isterse, eğitimi mesafeli veya yüzyüze bir şekilde satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde talepte bulunması şartı ile, eğitim ücretinin tamamı iade edilir. Satın alma tarihi ile eğitimin başlaması arasında 14 günden az bir süre kalmış ise herhangi bir şekilde iade olmayacağını şartını peşinen kabul ettiğini gayrikabili rücu beyan ve taahhüt eder.

Açılacağı duyurularak kayıt işlemi tamamlanmış ancak yeterli katılımcı sayısına ulaşılmamış ise KÜYEM ( İstanbul Kent Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi)   programı iptal etme hakkına sahiptir. Eğitim programının iptal edilmesi durumunda yatırılan ücretler KÜYEM  tarafından sözleşmede belirtilen şartlara göre iade edilir.

Katılımcının istemi dışında gerçekleşen (mücbir sebepler) bir durum olduğunda İstanbul Kent Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezine (KÜYEM ) Müdürlüğü’ne bir dilekçe ile veya kuyem@kent.edu.tr adresine e posta göndererek başvurması gerekir. Nihai kararı KÜYEM verir.

Katılımcının eğitim programına hiç devam etmemesi veya aralıklı devamsızlık yapması durumunda sorumluluk kendisine ait olup, ücret iadesi yapılmaz.