logo

DANIŞMA KURULU

Ceren YILMAZ

Ünlü moda ve tasarım okulu Istituto Marangoni’de eğitim alan Ceren YILMAZ, Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunudur.

MM Proje şirketinde yönetim kurulu üyesi ve iç mimar olan YILMAZ, çeşitli konut projelerinde aktif olarak mimari tasarım, iç dekorasyon tasarımı, proje yönetimi alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca ENEV Engelsiz Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir.

Geliri Minik Kalplerle Elele Derneği (MİKADER)’e bağışlanan, İnkılap Yayınevi tarafından 2013 yılında çıkarılan “PENCEREN” isimli şiir kitabı bulunan Ceren YILMAZ; bu kitapta, fotoğrafçı Çağla Heimel ile çalışmıştır. Evli ve bir çocuk annesi olan Ceren YILMAZ aynı zamanda, İstanbul Kent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesidir.

 

DANIŞMA KURULU

İrem AŞÇIOĞLU

İrem Aşçıoğlu, İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Domus Academy’si işbirliğiyle üniversitede İtalyanca Sanat ve Tasarım bölümünden mezun oldu.

4 üzerinden 3.92 ortalamayla 2 seneyi başarı bursuyla tamamlayan Aşçıoğlu, üniversitenin ilk yıllarından itibaren Mozaik Design, Uras&Dilekçi Mimarlık ve Roma’da eski bir öğretmeninin yanında 2.5 ay staj yaptı. Üniversiteden sonra çalışmak için İtalya’ya gitti.

Aşçıoğlu, Verona’da kurulmuş olan Atelieritaliano Srl. firmasında çalıştı, sonrasında bu firmanın Milano şubesinin sorumlusu görevine getirildi. Orada çalıştığı süre içinde, sanat etkinliklerinden, Abitare Il Tempo fuarı zamanında Fuori Salone etkinliklerinin oluşmasından, golf turnuvası organizasyonlarına kadar birçok etkinlikle uğraştı. Yıllardır da iç mimariyle ilgilenmekte, danışmanlık, tasarım ve uygulama yapmaktadır.

Aynı zamanda İstanbul Kent Üniversitesi’nin de mütevelli heyetinde yer alan Aşçıoğlu, evli ve 2 çocuk annesidir.

 

İrem AŞÇIOĞLU

Aslı ÇELİK

Aslı Çelik, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Fakülteden mezun olduktan sonra, Avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır.

Türkiye’nin önemli kişi ve davalarında adı sıkça duyulan ve sektörün önemli avukatlarından olan Aslı Çelik, uzun yıllar Hatemi Avukatlık’ın yönetiminde yer almıştır.

Türkiye’deki sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin avukatlığını sürdürmekte olan Aslı Çelik, 2 çocuk annesidir ve İngilizce bilmektedir.

Aslı ÇELİK