logo

Tömerkent Konuşma İngilizcesi

Geri Dön
Tömerkent Konuşma İngilizcesi
  • Eğitime Genel Bakış

  • Eğitim İçeriği

Konuşma İngilizcesi eğitimi, öğrencilere İngilizce dilinde etkili bir şekilde iletişim kurma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bir öğrenme sürecini ifade eder. Bu tür eğitimler genellikle konuşma pratiği, diksiyon, aksan çalışmaları, doğru ifade etme ve etkili iletişim konularına odaklanır. Konuşma İngilizcesi eğitimi genellikle dil okulları, özel dil eğitimi merkezleri veya çevrimiçi dil öğrenme platformları tarafından sunulur. İletişim becerilerini güçlendirmek ve özgüveni artırmak isteyen herkes için faydalı bir öğrenme sürecidir.

Seviye Belirleme Sınavı

Aşağıdaki formdan seviye belirleme sınavına katılabilirsiniz.

Tömerkent Konuşma İngilizcesi (Hafta İçi) - HİBRİT (Online + Yüz Yüze)

Minimum B1 seviyesi

Kurs Bilgisi

Konuşma İngilizcesi kursu gramatikal anlamda belli bir seviyenin üzerinde olan kursiyerlerin iletişim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Ana dilden farklı bir dilde akıcı bir şekilde konuşabilmek için çok fazla dinleme ve konuşma pratiği yapılması gerekir. Konuşma İngilizcesini geliştirmek, bu kriterlerle de kalmayarak daha farklı alıştırmalar yapmayı gerektirir. Eğitimimizdeki temel amaç akıcı İngilizce konuşma becerisi kazandırmaktır.

Kimler Katılabilir?

İş İngilizcesi, Konuşma İngilizcesi, YDS/YÖKDİL ve TOEFL kurslarına katılım sağlamak ve başarılı olmak için bireylerin Genel İngilizce seviyesinin en az B1 yani Pre Intermediate olması gerekmektedir.

Ders Günleri ve Saatleri

Hafta İçi- 18.30- 21.05

Tömerkent Konuşma İngilizcesi (Hafta İçi)- HİBRİT (Online + Yüz Yüze)

Tarih

4000 ₺

- +

Tömerkent Konuşma İngilizcesi Özel Ders 20 Saat

Tarih

15000 ₺

- +
  • Mekan

    Taksim Kampüsü / Kağıthane Kampüsü ve Online

  • Kurs Süresi

    30 Saat / 5 Hafta / Haftada 6 Saat