logo

Aile ve Çift Terapisinde Süpervizyon 4. Dönem

Geri Dön
Aile ve Çift Terapisinde Süpervizyon 4. Dönem
 • Eğitime Genel Bakış

 • Eğitim İçeriği

 • Eğitmenler

 • Sertifikalar

Aile ve çift terapisinde temel beceriler eğitimi, terapistlere ailelerle ve çiftlerle çalışma konusunda gerekli olan temel bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlar. Eğitim, farklı aile ve çift terapisi teorilerini tanıtarak, katılımcıların bu teorik çerçeveleri anlamalarına yardımcı olur. Ayrıca etkili iletişim becerilerini öğretir. Aile ve çift terapisinde başarılı bir iletişim, duyguların ifade edilmesi, anlaşılması ve paylaşılması önemli olduğu için vurgulanır. Katılımcılara, aile ve çiftlerle ortaya çıkan sorunları tanımlama, analiz etme ve çözme konusunda beceriler kazandırılır. Problem çözme stratejileri, çatışma yönetimi ve uzlaşma gibi konulara odaklanabilir. Aile ve çift terapisinde temel beceriler eğitimi, katılımcılara bu alanda etkili bir şekilde çalışabilmeleri için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bu eğitimimiz, eğitmen Murat Dokur ile online olarak gerçekleştirilecektir.

Çalışmamıza lisansı psikiyatri, psikoloji, psikolojik danışmanlık, çocuk gelişimi uzmanlığı ve sosyal hizmet uzmanlığı alanlarından olan kişiler katılabilirler.

Kent Üniversitesi tarafından verilen E-devlet onaylı 400 saatlik eğitim programı tamamlanıp Kent Üniversitesi serfitikası alındıktan sonra, artı olarak, 300 saatlik klinik çalışma yaptığını belgeleyen öğrencilere ayrıca EFTA onaylı, uluslararası geçerliliği olan bir serfika daha verilebilecektir. Uluslararası nitelikte olan bu ek sertifika, EFTA-TIC (European Family Therapy Association – Training Institutes Chamber – Avrupa Aile Terapisi Derneği – Eğitim Birimi) tarafından onaylıdır.

2 Gruba bölünebilir - Hafta sonu maraton ortak grup

IV.DÖNEM (14 h – 28 ders – 84 saat)  +  16 saat hafta sonu çalışması

Aile ve Çift Terapisinde Süpervizyon 4. Dönem

Murat DOKUR

Sertifikalar
Sertifikalar

Tarih

Saat

 • Mekan

  Online

 • Kurs Süresi

  14 Hafta / 28 Ders / 84 Saat - 8+8 Hızlandırılmış Maraton (Hafta Sonu)

 • Satın Alacak Kişi Sayısı

  - +

Toplam

56000 ₺