fbpx
Rektörün Mesajı
Anasayfa

Rektörün Mesajı

PROF. DR. NECMETTİN ATSÜ

Kendisini yaşamın faydasına ve üretmeye adamış her insan benim gözümde bir bilim insanıdır. Şüphesiz ki; bir buluşun sahibi olmak ve onu insanlığın hizmetine sunmak oldukça faydalı ve keyifli bir histir. Alman hezarfen; edebiyatçı, siyasetçi, ressam ve doğa bilimci Wolfgang Van Goethe’nin söylediği gibi “İcat, arayanların vardığı neticedir.” Bundan yola çıkarak sizlere naçizane tavsiyem yaşam boyu araştırmaktan, öğrenmekten ve merak etmekten vazgeçmeyiniz. Gerçeğin ve bilimin peşinden ayrılmayınız. “Aktif yaşlanma” olgusundan hareketle, öğrenmenin “yaşam boyu gerekliliğine” inanan İstanbul Kent Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezimiz, bireysel ve kurumsal eğitimleri ile tüm paydaşlarına kapılarını açmaktadır.
Bilimle kalın, sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Necmettin ATSÜ
İstanbul Kent Üniversitesi Rektörü

01. Deneyim

Hem sektörel hem akademik deneyimi olan eğitmenlerimiz ile sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için devamlı eğitimlerimizi güncel tutuyor ve yeni eğitimler tasarlıyoruz.

02. Profesyonellik

Sizlere eğitim kaydı ile başlayan eğitim eğitim sonrası değerlendirmeler ile birlikte profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

03. Garanti

Eğitimlerimiz sonucunda bilgi seviyenizin artmasını garanti ediyoruz ve bunu eğitim sonlarında yaptığımız sınav ve uygulamalar ile ispatlıyoruz.

04. Kalite

Eğitmenlerimizin ve eğitimlerimizin kalitesine güveniyor ve sizlere kalite bir eğitim hizmeti vereceğimizi biliyoruz.